facebook

NEWSLETTER

niezależny portal studentów politechniki koszalińskiej - tuStudent

Jesteś tutaj:

  • Strona główna »
  • »
  • „Innowacyjna Osłona Okienna” ogólnopolski konkurs crowdsourcingowy

KONKURSY

„Innowacyjna Osłona Okienna” ogólnopolski konkurs crowdsourcingowy

Innowacyjna firma organizuje innowacyjny konkurs na innowacyjnej platformie. Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu wzornictwa przemysłowego „Innowacyjna Osłona Okienna”, której partnerem została pierwsza w Polsce platforma crowdsourcingowa Sprinet.pl stworzona m. in. dla innowacyjnych firm, które są otwarte na współpracę z młodymi specjalistami lub kreatywnymi klientami.  Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu, który wyróżniać będzie oryginalność konstrukcji, ciekawy design oraz możliwości produkcyjne. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody!

Polskie wzornictwo przemysłowe cieszy się międzynarodowym uznaniem i wysoką pozycją w wielu rankingach. Kreatywność młodych projektantów wydaje się być nieograniczona – niestety, rzadko przekłada się na konkretne wdrożenia w sektorze przemysłowym. Wychodząc z tego założenia, firma VERTEX S.A., lider rynku w zakresie produkcji osłon okiennych, zaprasza wszystkich młodych, zdolnych i kreatywnych twórców do udziału w konkursie na najciekawszy projekt wewnętrznej lub zewnętrznej osłony okiennej. Na autorów najlepszych propozycji czekają atrakcyjne nagrody:

- I miejsce:  semestr studiów lub 2500 zł   

- II miejsce: 1500 zł   

- III miejsce: 1000 zł

Dodatkowym wyróżnieniem może być również wprowadzenie zgłoszonego projektu do oferty firmy i rozpoczęcie produkcji. Pomysły młodych projektantów mają szansę trafić do polskich mieszkań i biur!
Możliwość realizacji własnych projektów, czy współpraca z przedsiębiorstwami już w trakcie studiów stanowią olbrzymią szansę dla studentów na zdobycie realnego doświadczenia zawodowego. Firma VERTEX S.A.  poprzez organizację konkursu chce wyjść naprzeciw potrzebom młodego kapitału ludzkiego, korzystając równocześnie z nowatorskiego podejścia i kreatywności studentów.

Platforma crowdsourcingowa (ang. crowdsourcing  - czerpanie wiedzy lub pomysłów od społeczeństwa), która została Partnerem Konkursu powstała właśnie w celu, aby takie firmy jak m. in. VERTEX S.A. miały możliwość i miejsce organizowania jak najwięcej takich projektów czy konkursów. Dzięki takim akcjom crowdsourcingowym  młodzi pasjonaci lub specjaliści mają szansę wykazania się, rozwoju i przede wszystkim przedstawiania swoich projektów szerszej grupie „widzów” i poddawania ich obiektywnej ocenie.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów I i II stopnia kierunków Architektura, Projektowanie Przemysłowe i Wzornictwo. Organizator nie chce jednak wprowadzać ograniczeń formalnych dla innych młodych twórców, dlatego swoje propozycje mogą zgłaszać również inne osoby studiujące, których pasją jest projektowanie. Organizator konkursu – firma VERTEX S.A. – działa w branży od 1999 roku, stawiając na takie wartości  jak innowacyjność, jakość, terminowość, dbałość o komunikację z klientem i troska o kapitał ludzki, będący podstawowym źródłem sukcesu.

Konkurs „Innowacyjna osłona okienna” jest więc naturalną konsekwencją prowadzonej przez firmę polityki. Prace w wersji elektronicznej (płyta CD lub DVD) wraz z załącznikami określonymi w regulaminie konkursu należy nadsyłać na adres:

Vertex S.A.,ul. Bestwińska 25, 43-502 Czechowice – Dziedzice z dopiskiem: „Konkurs – Dział Marketingu”.

Konkurs potrwa od 15.09.2013 do 31.12.2013. Każdy uczestnik konkursu, przesyłając zgłoszenie i projekt proszony jest o umieszczenie go także w wersji JPG. na platformie www.sprinet.pl w profilu firmy Vertex S.A. w projekcie „Innowacyjna Osłona Okienna”. Dla uczestników 3 pierwszych najwyżej ocenionych przez internautów projektów, Partner Konkursu zapewnia dodatkowy zestaw nagród w postaci oryginalnych gadżetów.

Więcej informacji i regulamin konkursu na: www.vertex.pl oraz u Patronatów Medialnych, a także na stronie Partnera Konkursu platformy crowdsourcingowej www.sprinet.pl

ˆ góra

<< powrót

ORGANIZACJE STUDENCKIE

logo Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej

Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej

więcej >>


KONKURSY

Konkursy

Korepetycje z fotela

VideoKorki.net

notatek.pl

Notatek.pl - Materiały na studia: notatki, ćwiczenia, wykład
latostudenta.pl studenckie wyjazdy na wakacje
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej Politechnika Koszalińska Oferty pracy Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej Klub Studencki Kreslarnia Strona Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Studenckie Biuro Kwater

2007 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej "Millennium"

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, Koncepcja: Krzysztof Głowacki

Od 13 czerwca 2007 odwiedziło nas 4463471 osób

Osoby Online: 7. Dzisiaj: 97.